Cel mai tare luptator de arte martiale mixte din lume, la GSPTV

Pune video pe site-ul tau:

8 OCTOMBRIE 2012  •  20:15

Lupta istorica la GSPTV! Cel mai tare luptator de arte martiale mixte din lume, Anderson Silva, si legenda UFC Stephan Bonnar dau navala in Octogon. UFC 153 este in direct la GSPTV duminica dimineata, de la ora 5:00 si in reluare, de la ora 21:00.

Banel Nicolita a fost fanul numarul 1 pentru Steaua la meciul cu CFR

8 OCTOMBRIE 2012  •  20:12

Convocat la nationala, dar lasat acasa pentru ca este accidentat, Jardel a facut galerie pentru fostii colegi, pe National Arena. Banel a vazut in picioare aproape tot meciul si a aplaudat la final.

Timisoara este noua regina a rugby-ului romanesc!

8 OCTOMBRIE 2012  •  07:04

Timisoara este noua regina a rugby-ului romanesc! Banatenii au castigat cu 16-6 marea finala cu Baia Mare, transmisa in direct de GSP TV. Fosta campioana a avut 6-3 la pauza, insa Timisoara a egalat in partea secunda. In ultimele 4 minute, banatenii au reusit o lovitura de penalitate si un eseu transformat si au cucerit trofeul. In finala mica, Steaua a batut Farul Constanta cu 36-20.

Big Foot Silva a maturat pe jos cu Travis Browne

Spectacol total la GSPTV. Big Foot Silva a maturat pe jos cu Travis Browne. Brazilianul a castigat, prin knockout tehnic, dupa doar 3 minute si 27 de secunde.

Danciulescu este omul record in Liga I

8 OCTOMBRIE 2012  •  07:03

Danciulescu este omul record in Liga I: a bifat meciul 491 si l-a depasit pe Costica Stefanescu. Golul lui Bawab de la Medias i-a stricat sarbatoarea atacantului dinamovist. Gaz Metan - Dinamo s-a terminat 2-2. Danciulescu a primit totusi un cadou surpriza: un tort cu chipul sau, din partea Antenei 1.

Gigi Becali: "Lasati-ne sa ne pregatim de Champions League!"

8 OCTOMBRIE 2012  •  07:01

A curs sampania la Arena Nationala. Dupa ce Steaua a castigat cu 1-0 derby-ul cu CFR, Gigi Becali a iesit din stadion cantand si a stropit pe toata lumea cu sampanie. "Nu mai avem cu cine sa jucam, vrem adversari mai puternici. Trebuia sa batem cu 7 la 1", a spus Gigi care l-a copiat pe finul Borcea: "Lasati-ne sa ne pregatim de Liga Campionilor".